O MNIE

Mam na imię DOROTA - choć często posługuję się pseudonimem LAIKA i mogę o sobie powiedzieć, jestem pozytywnie zakręcona.


"Upór w dążeniu do realizacji wszystkiego co można zrealizować, chęć działania na rzecz innych oraz czerpanie satysfakcji z dawania chyba najlepiej opisuje człowieka zawsze pomocnego innym. Za to, w 2011 roku została uhonorowana Laurem Starosty Powiatu Sławieńskiego. Czujność, ogromne doświadczenie, wiedza i trzymanie ręki na pulsie ..." tak przedstawiała mnie Magda na stronie www.sami.darlowo.pl

Nie używam sformułowania: “nie da się”, wolę ”to będzie wyzwanie” – co w praktyce oznacza znalezienie rozwiązania, dlatego do moich zadań podchodzę bardzo poważnie.Rozwijam swoje umiejętności, dużo czytam, uczę się, a do porażek podchodzę jak do nowego zadania.

Notuję w formie notatnika informacje warte zapamiętania, to nad czym pracowałam i aktualnie pracuję, co poznaję i czego się nauczyłam, czym się zainspirowałam korzystając z wiedzy bloggerów, internautów, prasy internetowej oraz to co chciałabym zachować na przyszłość, przekazane z doświadczenia moich dziadków, rodziców, męża, siostry i brata.

Prowadzę firmę Z1LAIKA Dorota Kuriata - www.z1laika.pl - tworzę, projektuję i przygotowuję do druku współpracując z najlepszymi drukarniami w kraju, dobieram indywidualnie materiały i gadżety reklamowe wraz z ich personalizacją.Studio Z1LAIKA powstało w 2018 roku, oferując – tworzenie stron internetowych – identyfikację wizualną – specjalistyczne projektowanie w AutoCAD – druk cyfrowy – gadżety reklamowe – sesje fotograficzne.

Na blogu znajdziecie również artykuły GOSI - Margo, kobiety ciekawej świata.

Jest mieszanką pieprzu, soli i cukru w ciągłym ruchu.

Mimo, że jest ekonomistką to jej wewnętrzne "JA" jest z innej bajki. Interesuje się ezoteryką, masażem, psychologią oraz lubi ożywiać stare meble z duszą.

Docenia siłę, szczerość i humor. Szuka natchnienia, inspiracji i miejsca dla mojej duszy, dlatego zaczyna przygodę z piórem.

Jej motto:  Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale.  :)Zapraszamy do współpracy i Ciebie :)6
( Hide )

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART