O MNIE

Mam na imię DOROTA - choć często posługuję się pseudonimem LAIKA i mogę o sobie powiedzieć, jestem pozytywnie zakręcona.


"Upór w dążeniu do realizacji wszystkiego co można zrealizować, chęć działania na rzecz innych oraz czerpanie satysfakcji z dawania chyba najlepiej opisuje człowieka zawsze pomocnego innym. Za to, w 2011 roku została uhonorowana Laurem Starosty Powiatu Sławieńskiego. Czujność, ogromne doświadczenie, wiedza i trzymanie ręki na pulsie ..." tak przedstawiała mnie Magda na stronie www.sami.darlowo.pl

Nie używam sformułowania: “nie da się”, wolę ”to będzie wyzwanie” – co w praktyce oznacza znalezienie rozwiązania, dlatego do moich zadań podchodzę bardzo poważnie.Rozwijam swoje umiejętności, dużo czytam, uczę się, a do porażek podchodzę jak do nowego zadania.

Notuję w formie notatnika informacje warte zapamiętania, to nad czym pracowałam i aktualnie pracuję, co poznaję i czego się nauczyłam, czym się zainspirowałam korzystając z wiedzy bloggerów, internautów, prasy internetowej oraz to co chciałabym zachować na przyszłość, przekazane z doświadczenia moich dziadków, rodziców, męża, siostry i brata.

Prowadzę firmę Z1LAIKA Dorota Kuriata - www.z1laika.pl - tworzę, projektuję i przygotowuję do druku współpracując z najlepszymi drukarniami w kraju, dobieram indywidualnie materiały i gadżety reklamowe wraz z ich personalizacją.Studio Z1LAIKA powstało w 2018 roku, oferując – tworzenie stron internetowych – identyfikację wizualną – specjalistyczne projektowanie w AutoCAD – druk cyfrowy – gadżety reklamowe – sesje fotograficzne.

Na blogu znajdziecie również artykuły GOSI - Margo, kobiety ciekawej świata.

Jest mieszanką pieprzu, soli i cukru w ciągłym ruchu.

Mimo, że jest ekonomistką to jej wewnętrzne "JA" jest z innej bajki. Interesuje się ezoteryką, masażem, psychologią oraz lubi ożywiać stare meble z duszą.

Docenia siłę, szczerość i humor. Szuka natchnienia, inspiracji i miejsca dla mojej duszy, dlatego zaczyna przygodę z piórem.

Jej motto:  Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale.  :)Zapraszamy do współpracy i Ciebie :)10
( Hide )
 1. Bardzo fajnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę świetnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie jest ten artykuł. Mam nadzieję, że będzie ich więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Pani Joanno, muszę zatem się zmobilizować :)

   Usuń
 5. Szkoły Zgora https://szkoly.zgora.pl/! Świetne liceum dla dorosłych. Zapisałem się, zdałem wszystkie egzaminy i nabyłem stosowne kwalifikacje, by podjąć pracę w zawodzie. Rewelacja!

  OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART