PODAJ DALEJ

Podaj dalej
fot. gratisography.com
Cieszę się, że trafiłeś na mój blog. Jeśli chcesz skorzystać z treści z mojego bloga, które Cię zainspirowały lub uważasz je za wartościowe, to możesz przekazać je dalej, wyrażam zgodę na kopiowanie i udostępnianie ich w celach niekomercyjnych, pod warunkiem podania źródła obrazów i tekstów.

Oznacza to, że możesz swobodnie i bezpłatnie korzystać z większości rozpowszechnionych zdjęć oraz informacji, opisów, artykułów mojego autorstwa w dowolnym celu: w gazecie, w portalu, w reklamie, na swoim blogu lub na swojej stronie internetowej.

Jedynym warunkiem korzystania i przekazania dalej informacji jest jej prawidłowe podpisanie — niech będzie to wzmianka „znotatnika” z linkiem do mojej strony czyli 

Protected by Copyscape
PODAJ ŹRÓDŁO

Dokładam wszelkich starań, aby zawarte na moim blogu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.


Jeśli masz wątpliwość co do możliwości wykorzystania fotografii czy informacji to skontaktuj się ze mną telefonicznie lub pocztą elektroniczną.Blog dostępny jest dla każdego na warunkach licencji Creative Commons uznanie autorstwa 3.0.
0

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART