O NAS

DOROTA - Laika

Mam na imię Dorota i mogę o sobie powiedzieć, jestem pozytywnie zakręcona.

"Upór w dążeniu do realizacji wszystkiego co można zrealizować, chęć działania na rzecz innych oraz czerpanie satysfakcji z dawania chyba najlepiej opisuje człowieka zawsze pomocnego innym. Za to, w 2011 roku została uhonorowana Laurem Starosty Powiatu Sławieńskiego. Czujność, ogromne doświadczenie, wiedza i trzymanie ręki na pulsie ..." tak przedstawiała mnie Magda na stronie www.sami.darlowo.pl

Nie używam sformułowania: “nie da się”, wolę ”to będzie wyzwanie” – co w praktyce oznacza znalezienie rozwiązania, dlatego do moich zadań podchodzę bardzo poważnie.Rozwijam swoje umiejętności, dużo czytam, uczę się, a do porażek podchodzę jak do nowego zadania.

Notuję w formie notatnika informacje warte zapamiętania, to nad czym pracowałam i aktualnie pracuję, co poznaję i czego się nauczyłam, czym się zainspirowałam korzystając z wiedzy bloggerów, internautów, prasy internetowej oraz to co chciałabym zachować na przyszłość, przekazane z doświadczenia moich dziadków, rodziców, męża, siostry i brata.


GOSIA - Margo

To ja Gosia, kobieta należąca do ciekawych świata.
Jestem mieszanką pieprzu, soli i cukru w ciągłym ruchu.

Mimo, że jestem ekonomistką to moje wewnętrzne "JA" jest z innej bajki. Interesuję się ezoteryką, masażem, psychologią oraz lubię ożywiać stare meble z duszą.

Doceniam siłę, szczerość i humor. Szukam natchnienia, inspiracji i miejsca dla mojej duszy, dlatego zaczynam przygodę z piórem.

Moje motto:  Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale.  :)

Zapraszamy do współpracy z nami.


Brak komentarzy:

Laika. Obsługiwane przez usługę Blogger.