Slider

Trik jak oszukać Instagram i używać go z komputera

Prosty sposób, jak się zarejestrować i używać Instagram przesyłając zdjęcia z własnego komputera.
Ostatnio zastanawiało mnie czy można przesyłać zdjęcia bezpośrednio z komputera na Instagram? Lubię robić zdjęcia, jednak mając przy sobie aparat fotograficznych zapominam o telefonie. Tak więc, zdjęcia trafiają do biblioteki na komputerze i już nie oglądają wirtualnego Instagramu.

Dzisiaj postanowiłam nie dać za wygraną i znaleźć sposób, by nie tylko móc przesyłać zdjęcia ze smartfonu na Instafram, ale również z własnego komputera.

Aby korzystać z Instagramu i przesyłać zdjęcia bezpośrednio z komputera, wystarczy uruchomić aplikację Instagram przy użyciu BlueStacks. To prosty emulator systemu Android, umożliwiający na uruchamianie wielu mobilnych aplikacji na komputerach stacjonarnych w systemach operacyjnych Windows. 

Kolejne kroki:
  1. Pobierz i zainstaluj BlueStacks: http://www.bluestacks.com/
  2. Zainstaluj aplikację Instagram w biblioteki BlueStacks (może być potrzebna instalacja Android-Market-Installer w celu uruchomienia Instagram na BlueStacks).
  3. Zaloguj się lub zarejestruj na Instagramie i korzystaj z Instagramu tak jak robisz to na telefonie.
  4. I gotowe!
Warto utworzyć sobie osobny katalog na zdjęcia, które będziemy przesyłać na Instagram, by BlueStacks nie synchronizował wszystkich zdjęć jakie mamy w domyślnym katalogu zdjęć na komputerze, bo może zająć to trochę czasu przy każdym uruchamianiu aplikacji.


A to jak mi się udało to zrobić:


Instagram jest popularną apikacją na iPhone / Android, która pozwala dzielić się zdjęciami z przyjaciółmi stosując przy tym różnorodne filtry do zdjęć i umożliwiając ich niewielką edycję.
1
( Hide )
  1. Przydatne, szczególnie dla osób, które prowadzą firmowego instagrama

    OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART