Slider

Telefony z funkcją ładowania bezprzewodowegoProponując klientowi power banka warto zastanowić się nad dodatkową funkcją ładowania bezprzewodowego - indukcyjnego, jednak pamiętać należny by też sprawdzić czy telefon który ma z tej funkcji skorzystać, obsługuje taką technologię.


Obecnie taki sposób napełniania baterii to 2 standardy: Qi i PMA, chociaż należy pamiętać, że są smartfony, które zapewniają wsparcie dla obu standardów.

W tym może pomóc strona, którą ostatnio namierzyłam w sieci :)
I strona gdzie można zamówić dobrego powerbanka i z własnym nadrukiem -  oczywiście u mnie: https://z1laika.pl/
8
( Hide )
 1. Telefony trzeba systematycznie ładować, więc posiadanie dobrej ładowarki to podstawa. Obecnie mamy możliwość ładowania indukcyjnego, wystarczy tylko położyć telefon na specjalnej ładowarce, a uzupełnienie energii rozpocznie się automatycznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Takie ładowarki są świetne, nie musimy pamiętać zawsze o kablu. Warto również telefon zaopatrzyć w szkło hartowane. Doskonale dopasowuje się do rozmiaru i kształtu większości wyświetlaczy. Szkło hartowane nie blokuje głośnika ani przycisków funkcyjnych – zwiększa więc znacznie komfort obsługi smartfona.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna ładowarka

  OdpowiedzUsuń
 4. Obecnie większość nowych telefonów ma taką funkcję. Uważam, że to świetny sposób, który jest bardzo wygodny. W moim smartfonie Apple iPhone 14 Pro Max również jest taka możliwość. Odkąd mam ten model to ani razu nie naładowałam go w tradycyjny sposób.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam sprzęty tego typu! To bardzo nowoczesne rozwiązanie, które ułatwia codzienne funkcjonowanie. Ostatnio stwierdziłam również, że mam ochotę przetestować nawilżacz powietrza, ponieważ nigdy takiego nie miałam. Zamówiłam go przez internet i w przyszłym tygodniu powinnam go otrzymać.

  OdpowiedzUsuń
 6. W jaki sposób dbacie o wasze telefony? Mam tutaj głównie na myśli zabezpieczenie ich przed zgubieniem. Ostatnio odkryłam pewną stronę, dzięki której można zamierzyć lokalizację zgubionej komórki, co ułatwia jej znalezienie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam podobny telefon, który niedawno udało mi się kupić w okazyjnej cenie. Uwielbiam różnego rodzaju portale z darmowymi ogłoszeniami, bo to świetny sposób, aby zarówno nabyć przedmioty w korzystny sposób, jak i je sprzedać.

  OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART