Slider

Nie lada gratka dla fanów motoryzacji Dream Cars Bruksela


Od 14 do 22 stycznia 2017 r. odbywał się 95 Europejski Motor Show w Brukseli (Brussels Expo). W tym roku Motor Show skupił się na lekkich pojazdach, samochodach i motocyklach, choć nie brakło perełek motoryzacji w specjalnie przygotowanym salonie Dream Cars.

Prawie wszystkie marki samochodów i motocykli były zaprezentowane, pokazując swoje najnowsze produkty i nowości. Było to, innymi słowy miejsce warte odwiedzenia każdego entuzjasty samochodu lub motocykla.

Salon 2017 to powierzchnia ponad 56.000 m² pełna modelów takich marek jak: FORD, SUBARU, BMW, SKODA, MERCEDES-BENZ, SMART, VOLVO, SUZUKI, FEBIAC, E-CAR, AUDI, IVECO, VOLKSWAGEN, LAND-ROVER i modelach marzeń niejednego jak: Alpina – Alpine – Aston Martin – Audi – Bentley – BMW – Ferrari – Honda – Jaguar – Koenigsegg – KTM – Lamborghini – Maserati – Mazda – McLaren – Mercedes-Benz – Nissan – Noble – Range Rover – Porsche – Rolls-Royce – Tesla – Volvo – Zenos Cars mais aussi Autoworld – Curbstone – IVA Driebergen – State of Art.


Warto odwiedzić salon i przymierzyć się do niejednego modelu, który może ucieszyć nasze oko :) My bawiliśmy się przy tym świetnie, a możliwość pokręcenia gałkami na deskach rozdzielczych samochodów i "poskakania" po motocyklach naszemu 6'latkowi przysporzyła nie lada radości.  


3
( Hide )
  1. Ach, moim marzeniem jest zakup takiego sportowego auta. Może kiedyś, za kilkanaście lat będzie mnie na to stać :D Jak na razie przeglądam ogłoszenia z samochodami używanymi w poszukiwaniu czegoś dla siebie i mojej rodziny. Jednak czym jest rodzinne, duże auto w porównaniu z takimi cudeńkami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczny opis Europejskiego Motor Show w Brukseli! Z tego, co jest zawarte w tym wpisie, wynika, że to naprawdę niezwykłe wydarzenie dla miłośników motoryzacji. To świetnie, że praktycznie wszystkie najważniejsze marki były obecne, prezentując swoje najnowsze produkty i nowości. Dziękuję za podzielenie się tym entuzjastycznym spojrzeniem na Europejski Motor Show. Ten wpis z pewnością zachęca do odwiedzenia tego wyjątkowego wydarzenia motoryzacyjnego!

    OdpowiedzUsuń
  3. Super miejsce, w które sama z chęcią bym się wybrała! Uwielbiam branżę motoryzacyjną, ponieważ jest dla mnie bardzo interesująca. Ostatnio zastanawiam się nad zakupem auta po tuningu, bo znalazłam całkiem korzystną ofertę.

    OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART