Slider

Interaktywny planner wycieczekSway.to to idealny sposób na szybkie zaplanowanie udanej wycieczki. Aplikacja pokieruje Cię do celu - nigdy nie zgubisz się na trasie! A jeśli nie masz pomysłu na podróż - można skorzystać z jednej z gotowych i sprawdzonych tras za darmo!

SWAY.TO to interaktywny planner turystyczny. Pozwala przeglądać listę obiektów w miejscu, do którego się wybierasz, stworzyć własną wycieczkę lub wybrać gotową z bazy przygotowanej przez portal, społeczność i ekspertów.

Lista obiektów podzielona na kategorie - tutaj możesz zobaczyć wszystkie kategorie atrakcji aktualnie dostępne w Sway.to oraz wybrać te, które Cię interesują i spośród nich dodać do wycieczki te obiekty, które chcesz zobaczyć.


Po wyborze karty Twojej wycieczki możesz zobaczyć jak przebiegać będzie trasa oraz jakie atrakcje znajdują się na niej. Możesz zmienić również ustawienia wycieczki np. wybrać inny środek transportu w danym dniu lub w czasie całej wycieczki, określić godzinę przyjazdu i wyjazdu, sprawdzić ile zajmie Ci zwiedzanie poszczególnych atrakcji, a także - jeśli tego potrzebujesz - wyeksportować plan całej wycieczki i zapisać go na innym urządzeniu lub aplikacji, której używasz najczęściej podczas wyjazdów.
W szczegółach każdego obiektu znajdziesz informacje o tym gdzie obiekt się znajduje, w jakich godzinach jest otwarty oraz co to właściwie jest za miejsce. Tutaj również klikając w ikonę plusika dodajesz go do określonego dnia wycieczki - jeśli jedziesz na dłużej niż jeden dzień oczywiście.

Z prawej strony na mapie zawsze masz podgląd swojej wycieczki. Możesz również zobaczyć gdzie znajduje się aktualnie wybrany punkt na mapie.


Źródło: https://sway.to/7/swayto.html

7
( Hide )
 1. Super planer! Uwielbiam organizować różnego rodzaju wycieczki, a najwięcej radości mi sprawia podróżowanie samochodem. Za niedługo wybieram się w góry, ale przed tym muszę zadbać o moje auto. Z tego powodu zamówiłam nowe oleje samochodowe z Pabianic.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowita aplikacja, która na pewno pomoże niejednej osobie. Czy wiesz może czy można w niej też zarządzać trasami rowerowymi? Niedawno kupiłam sobie dobry rower na wycieczki i zamierzam przez całe lato jeździć w różne ciekawe miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie są główne funkcje i możliwości aplikacji Sway.to w kontekście planowania i organizacji wycieczek?

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam planować wycieczki, dlatego często ludzie z biura wybierają mnie jako organizatora wyjazdów firmowych. Za niedługo również planujemy się gdzieś wybrać na weekend i z tego powodu muszę znaleźć ciekawe i ładne miejsce na wyjazd integracyjny w Małopolsce.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z pewnością jest to pomocne narzędzie. Świetna inicjatywa. Planowanie wycieczek warto zacząć już jakiś czas przed wyjazdem, aby nie dać się zaskoczyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tutaj macie wiele na ten temat - http://estheticshow.pl/
  Poczytajcie, skonsultujcie się, wyciągnijcie wnioski. Czasami zmiany nie wymagają wiele...

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo się cieszę, że pokazałaś ten planer, ponieważ jestem kierowniczką w niewielkiej firmie i jestem odpowiedzialna za ustalenie wszystkich punktów naszej wycieczki firmowej. Długo zastanawiałam się jak zorganizować wyjazd integracyjny, a dzięki temu narzędziu na pewno będzie łatwiej.

  OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART