Slider

SentryPC - Monitor. Filter. Control.
Dwa potężne narzędzia do zarządzania czasem opartego na bazie chmury jak i do monitorowania aktywności pracowników czy też do kontroli rodzicielskiej.

SentryPC

SentryPC

SentryPC to potężne połączenie monitorowania aktywności pracowników, systemu do zarządzania czasem opartego na bazie chmury i narzędzia do filtrowania treści. Ta niezrównana platforma charakteryzuje się znakomitymi funkcjami kontroli, dzięki czemu jest w stanie skutecznie zapobiegać próbom naruszenia danych, a także posiada zestaw funkcji monitorujących, aby szczegółowo badać aktywność użytkowników. Z tego oprogramowania mogą korzystać również rodzice, którzy potrzebują bardziej wydajnego narzędzia do kontroli rodzicielskiej, aby mieć oko na to, czym ich dziecko zajmuje się w sieci.

Kluczowe zalety:

  • SentryPC oferuje bezpieczne konto na bazie chmury, za pomocą którego otrzymujemy dostęp do wszystkich danych, zbieranych na bieżąco przez oprogramowanie. Możemy przeglądać poufne dane z dowolnego komputera skonfigurowanego z SentryPC. Jedyne czego potrzebujemy, to dane użytkownika, nazwa przeglądarki i dostęp do internetu.
  • Platforma do monitorowania aktywności pracowników jest także kompatybilna z urządzeniami mobilnymi. SentryPC może być zainstalowane zdalnie na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym. Po zakończeniu instalacji oprogramowanie rozpocznie nagrywanie wszelkich zdarzeń, opatrując je datą i godziną, a także zapewniając szczegółowy raport na temat aktywności użytkownika.
  • Funkcje filtrowania zawartości i ograniczeń pozwalają filtrowanie słów kluczy, czatów, gier, stron internetowych, aplikacji w oparciu o konkretnego użytkownika. Można wyznaczyć konkretny czas, kiedy filtry włączają się, a kiedy wyłączają.
  • Funkcja zliczania czasu pozwala ustalić harmonogram użytkowania komputera przez pracowników. Można określić wyznaczony czas i daty, kiedy pracownicy mogą korzystać z komputera firmowego.

CleverControl

CleverControl

CleverControl to rozwiązanie do monitorowania aktywności pracowników na bazie chmury, zdolne śledzić aktywność pracowników na komputerze. To oprogramowanie może zapewnić optimum produktywności i zniechęcić pracowników do podejmowania szkodliwych działań, takich jak nieautoryzowany dostęp, kradzież tożsamości i wyciek informacji.

Kluczowe zalety:

  • Oprogramowanie pozwala karze kierowniczej zdalnie i na bieżąco kontrolować i monitorować aktywności podejmowane na wielu różnych komputerach jak chociażby e-maile, udostępniane pliki, konwersacje z czatów, wyszukiwania internetowe i serfowanie po sieci.
  • CleverControl jest też w stanie namierzać interakcje komputera z innymi urządzeniami jak, chociażby nośniki USB lub drukarki.
  • Ponieważ CleverControl to rozwiązanie do monitorowania aktywności pracowników działające na bazie chmury, nie wymaga dodatkowego serwera, a instalacja jest łatwa i można jej dokonać bez potrzeby wzywania informatyka.
  • Dostęp do tego narzędzia monitorującego aktywność pracowników uzyskuje się za pomocą konta internetowego.

0

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART