Slider

SentryPC - Monitor. Filter. Control.
Dwa potężne narzędzia do zarządzania czasem opartego na bazie chmury jak i do monitorowania aktywności pracowników czy też do kontroli rodzicielskiej.

SentryPC

SentryPC

SentryPC to potężne połączenie monitorowania aktywności pracowników, systemu do zarządzania czasem opartego na bazie chmury i narzędzia do filtrowania treści. Ta niezrównana platforma charakteryzuje się znakomitymi funkcjami kontroli, dzięki czemu jest w stanie skutecznie zapobiegać próbom naruszenia danych, a także posiada zestaw funkcji monitorujących, aby szczegółowo badać aktywność użytkowników. Z tego oprogramowania mogą korzystać również rodzice, którzy potrzebują bardziej wydajnego narzędzia do kontroli rodzicielskiej, aby mieć oko na to, czym ich dziecko zajmuje się w sieci.

Kluczowe zalety:

 • SentryPC oferuje bezpieczne konto na bazie chmury, za pomocą którego otrzymujemy dostęp do wszystkich danych, zbieranych na bieżąco przez oprogramowanie. Możemy przeglądać poufne dane z dowolnego komputera skonfigurowanego z SentryPC. Jedyne czego potrzebujemy, to dane użytkownika, nazwa przeglądarki i dostęp do internetu.
 • Platforma do monitorowania aktywności pracowników jest także kompatybilna z urządzeniami mobilnymi. SentryPC może być zainstalowane zdalnie na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym. Po zakończeniu instalacji oprogramowanie rozpocznie nagrywanie wszelkich zdarzeń, opatrując je datą i godziną, a także zapewniając szczegółowy raport na temat aktywności użytkownika.
 • Funkcje filtrowania zawartości i ograniczeń pozwalają filtrowanie słów kluczy, czatów, gier, stron internetowych, aplikacji w oparciu o konkretnego użytkownika. Można wyznaczyć konkretny czas, kiedy filtry włączają się, a kiedy wyłączają.
 • Funkcja zliczania czasu pozwala ustalić harmonogram użytkowania komputera przez pracowników. Można określić wyznaczony czas i daty, kiedy pracownicy mogą korzystać z komputera firmowego.

CleverControl

CleverControl

CleverControl to rozwiązanie do monitorowania aktywności pracowników na bazie chmury, zdolne śledzić aktywność pracowników na komputerze. To oprogramowanie może zapewnić optimum produktywności i zniechęcić pracowników do podejmowania szkodliwych działań, takich jak nieautoryzowany dostęp, kradzież tożsamości i wyciek informacji.

Kluczowe zalety:

 • Oprogramowanie pozwala karze kierowniczej zdalnie i na bieżąco kontrolować i monitorować aktywności podejmowane na wielu różnych komputerach jak chociażby e-maile, udostępniane pliki, konwersacje z czatów, wyszukiwania internetowe i serfowanie po sieci.
 • CleverControl jest też w stanie namierzać interakcje komputera z innymi urządzeniami jak, chociażby nośniki USB lub drukarki.
 • Ponieważ CleverControl to rozwiązanie do monitorowania aktywności pracowników działające na bazie chmury, nie wymaga dodatkowego serwera, a instalacja jest łatwa i można jej dokonać bez potrzeby wzywania informatyka.
 • Dostęp do tego narzędzia monitorującego aktywność pracowników uzyskuje się za pomocą konta internetowego.

2
( Hide )
 1. Uważam, że tego typu narzędzia kontroli rodzicielskiej są bardzo potrzebne. W końcu w cyberprzestrzeni czai się niestety wiele zła. Cieszę się, że są sposoby, aby móc przed tym wszystkich uchronić swoje dziecko. Podoba mi się, że te rozwiązanie nie dość, że posiada funkcję filtrowania treści, to w dodatku może ograniczać godziny użytkowania! Jako mama na pewno rozważyłabym użycie tego monitoringu jeśli moje dziecko rozpoczynałoby swoją przygodę z użytkowaniem internetu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawe oprogramowanie, które na pewno jest stosowane w niejednej firmie. Ostatnio również zaczęłam zastanawiać się nad jego wykorzystaniem w moim przedsiębiorstwie, ale póki co muszę nawiązać współpracę z software housem, ponieważ potrzebuję kogoś, kto wykona dla mnie aplikację webową.

  OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART