Slider

KTO PYTA NIE BŁĄDZI !Nadszedł czas wakacji. Huuuraaa!!!

Przeglądałam ostatnio wiele wakacyjnych ofert i zastanawiałam się czy można spędzić cudownie wakacje za rozsądną cenę. Oczywiście można wybrać biuro podróży, gdzie zaproponują ofertę tzw. "full wypas", ale to dla mnie nuda.

Chciałabym poczuć wakacyjną adrenalinę, ale nie wiem co wybrać, co jest ważne, a z czego można zrezygnować, jakie miejsce wybrać na kuli ziemskiej i w jaki okresie zaplanować wyjazd?

Może podzielicie się swoimi doświadczeniami?  Czekam na inspiracje :)2
( Hide )
  1. Jeśli szukasz ciekawych artykułów w zakresie mody, ale również porad w zakresie urody i ciąży to możecie zerknąć do fajnego portalu http://modowi.pl/ na którym jest naprawdę sporo przydatnych wskazówek oraz inspiracji z których warto skorzystać :)

    OdpowiedzUsuń

  2. To naprawdę ciekawe rozważanie na temat planowania wakacji! Zgadzam się, że wybór biura podróży oferującego standardowe pakiety może czasem ograniczać możliwości i nie zapewniać wystarczającej dawki przygody. Zdecydowanie poszukiwanie własnych, bardziej niekonwencjonalnych opcji może przynieść bardziej niezapomniane doświadczenia. Osobiście polecam zwrócenie uwagi na okres poza sezonem turystycznym, gdy można uniknąć tłumów i cieszyć się spokojniejszymi wakacjami.

    OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART