Slider

Smaczne smoothie, a przy tym naturalny detoksik


Smoothie - idealne na letnie dni, a przy tym naturalny smaczny detoksik, wystarczy 3 dniowa kuracja by nasza cela odzyskała promienny blask. Owocowo-warzywne smoothie pijemy raz dziennie, zamiast jednego z posiłków, pamiętając by pić dużo wody, rezygnując przy tym z alkoholu, kawy, herbaty, papierosów, tłustych potraw i słodyczy.

 

Składniki:3 marchewki
2 jabłka
1 ogórek zielony
1 żółta papryka
1 mała cytryna

Sposób przygotowania:

Owoce i warzywa dokładnie myjemy, wyciskamy z nich sok, najlepiej za pomocą sokowirówki i dodajemy świeżo wyciśnięty sok z cytryny (można dodać trochę wody ). Następnie  mieszamy i mamy pyszny sok gotowy do wypicia.


2
( Hide )
  1. Cudowny przepis na smoothie! Uwielbiam, jak łatwo można zrobić coś zdrowego i pysznego w kilka minut. Ten przepis na smoothie jest świetnym sposobem na dodanie do diety więcej owoców i warzyw. A co najlepsze, można go dostosować do swoich indywidualnych upodobań smakowych. Dzięki za ten przepis!

    OdpowiedzUsuń
  2. Utrzymanie zdrowia jest dla mnie bardzo ważne, przez co niezwykle dbam o własną dietę i staram się, aby była ona jak najbardziej urozmaicona, a przy tym smaczna. Podstawą u mnie jest duża ilość owoców i warzyw - w końcu to samo zdrowie. Co do smoothie - bardzo je lubię, więc dziękuję za podzielenie się tym przepisem. Na pewno wypróbuje je w takim wydaniu!

    OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART