Slider

Największe źródła ofert wynajmu wakacyjnego


Szukając miejsc noclegowych na wakacje zawsze trafiamy na coś nowego. Nasza baza największych i najbardziej znanych portali podróżniczych, jak i tych mniejszych i bardzo lokalnych ciągle się rozrasta. 
Dzięki ponad 7 milionom ofert w 191 krajach, Airbnb łączy gospodarzy z gośćmi szukającymi niedrogiego pobytu w prawdziwych domach.
Booking.com jest jedną z największych witryn turystycznych na świecie.
Expedia.com to globalna strona internetowa z rezerwacjami podróży i zakwaterowania z 1,5 miliona wakacyjnych obiektów wynajmu w 33 krajach.

Witryna reklamuje domy wakacyjne z ponad milionem nieruchomości.
Z ponad 2 milionami nieruchomości na całym świecie, Vrbo koncentruje się na wynajmie luksusowych nieruchomości.

TUI Villas reklamuje luksusowe, wysokiej jakości domy wakacyjne z ponad 300 000 nieruchomości w całej Europie.

Obsługiwany przez HomeToGo, to internetowy portal do rezerwacji noclegów, dostępny za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej na iOS i Androida.


Usługa internetowa umożliwiająca wyszukiwanie i porównywanie informacji związanych z turystyką, m.in. szczegółów na temat lotów, zakwaterowania, wynajmu samochodów oraz pakietów wakacyjnych.

To internetowe biuro podróży, które wyszukuje zniżki na zakupy związane z podróżą, takie jak bilety lotnicze i pobyty hotelowe. Firma ułatwia świadczenie usług turystycznych od swoich dostawców dla klientów.

To porównanie cen hoteli na całym świeci. Strona porównuje ceny ponad 700 tys. hoteli na ponad 175 stronach rezerwacyjnych, takich jak Booking.com czy Hotele.pl.

To strona internetowa do rezerwacji pokoi hotelowych online i telefonicznie. Firma posiada 85 stron internetowych w 34 językach i zawiera listę ponad 325 000 hoteli w około 19 000 lokalizacjach.

To amerykański internetowy rynek wynajmu wakacyjnego, pierwotnie znany jako Vacation Rentals by Owner lub VRBO.

To platforma oferująca największy na świecie wybór kwater wakacyjnych, zawierająca miliony ofert od tysięcy zaufanych partnerów, w tym Booking.com, Vrbo i TripAdvisor.

Platforma łączy właścicieli domów z ponad 2 milionami nieruchomości do wynajęcia z podróżnymi poszukującymi zakwaterowania na wakacje.2
( Hide )
  1. Super wpis! Uwielbiam podróżować i często wybieram się na wycieczki moim ukochanym samochodem. Niestety ostatnio pojazd się zepsuł przez co musiałam odwołać pewien wyjazd. Teraz szukam auto części w Zgierzu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Który z tych portali podróżniczych oferuje największy wybór luksusowych nieruchomości do wynajęcia na wakacje?

    OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART