Slider

Konwerter plików JPG do WEBP


Dlaczego warto zwrócić uwagę na format WebP? Po pierwsze poprawia wyniki! Optymalizacja grafik na stronie internetowej to jedna z najważniejszych (a także najłatwiejszych) czynności, które można wykonać w celu jej przyspieszenia.Konwerter plików JPG do WEBP

Konwertuj swoje pliki w formacie jpg do formatu webp przez Internet i bezpłatnie

https://convertio.co/pl/jpg-webp/


Joint Photographic Experts Group

Rozszerzenie JPG został przydzielony do plików graficznych. Wiele zdjęć i grafik internetowych są zapisywane w formacie JPG. W celu skompresowania wielu bitmapy są zapisywane w formacie .jpg, który ułatwia przenoszenie i pobranie tych plików w Internecie. Format JPG podstawie palety kolorów 24-bitowa, tym wyższy poziom kompresji stosowana do tworzenia plików JPG, tym większy efekt dekompresji na jakość obrazu.WebP Format obrazu

Jest to nowy format, który wspiera bezstratną kompresję i utraty jakości obrazów w Internecie. Firma Google opracowała ten format specjalnie do pracy online, jak szybko i wygodnie, jak to możliwe. Główną zaletą jest to, że jego rozmiar pliku jest niewielki w porównaniu do innych formatów graficznych, ale podobne w jakości obrazu.
2
( Hide )
  1. Hello, I've been reading articles on this website and they have been very informative. I have been trying to improve my website as well. Please visit my website and help me with your valuable feedback.

    https://www.janhittimes.in/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy wpis! WebP to fascynujący format obrazu, który ma potencjał, aby znacząco poprawić wydajność internetowych stron i usług. Fakt, że został opracowany przez firmę Google, dodaje mu pewnego autorytetu. W ogóle interesuję się wszystkim, co związane jest z grafiką. Myślę, czy nie podjąć studiów na tym kierunku. :) Myślę, że byłyby one ciekawe i mógłbym się trochę więcej odnośnie grafiki na nich nauczyć. Na razie zagłębiam swoją wiedzę czytając różne artykuły.

    OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART