Slider

Nieszkodliwy lek redukujący masę ciała

No cóż nowy rok, spojrzenie na wagę, nieracjonalnie odżywianie się - zatem sama wypróbuję skutecznego nieszkodliwego środka redukującego masę ciała - moczopędna herbatka przeciw otyłości.


SPOSÓB UŻYCIA:  Co trzy godziny herbata wędruje do mojej codziennej diety :) 4 herbatki dziennie.


HERBATKA: 1 kopiastą łyżeczkę znamion kukurydzy zalewa się 1/4 litra gorącej wody i pozostawia na krótko do naciągnięcia.

Herbatki nie słodzi się.INFORMACJA DODATKOWA 


W czasie kwitnienia spomiędzy liści kukurydzy okrywających żeński kwiatostan zwisają nitkowate szyjki słupka zakończone znamionami. Są one częścią rośliny mającą działanie lecznicze.Czas kwitnienia ciągnie się od czerwca do sierpnia. Szyjki słupka odcina się przed zapyleniem i szybko suszy w cieniu uzyskując surowiec zwany znamionami kukurydzy. Jeśli nie zostanie dobrze wysuszony, traci on działanie moczopędne, a nabiera właściwości przeczyszczających.


W schorzeniach narządu moczowego połączonych z kamicą, puchlinie osierdzia i obrzękach herbatka ze znamion kukurydzy jest tak samo skuteczna jak w zapaleniu nerek, zapaleniu błony śluzowej pęcherza moczowego, dnie i reumatyzmie.Może być ona stosowana z dobrym skutkiem także w moczeniu nocnym u dzieci oraz u starszych ludzi, a ponadto w kolce nerkowej.

We wszystkich tych schorzeniach zażywa się herbatkę.


4
( Hide )
  1. Bardzo fajny wpis, muszę spróbować takiego rozwiązania.

    OdpowiedzUsuń
  2. A na ile jest skuteczne taki picie herbaty?

    OdpowiedzUsuń
  3. Niedawno miałam robione obszerne badania, ponieważ odrobinę podupadłam na swoim zdrowiu. Po ich analizie lekarz zalecił mi zgubienie kilku kilogramów. Chciałabym to zrobić w zdrowy sposób. Dzięki za podzielenie się przepisem na tę herbatkę! Muszę ten sposób wypróbować. :) Jeśli i również u mnie zadziała, to będę przeszczęśliwa. Jednak proces odchudzania często jest dość żmudny.

    OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART