Slider

COVID-19 Wsparcie dla organizacji non-profit

Bardzo pomocne narzędzia, które pomagają i ułatwiają pracę zdalną. Koalicja firm ImpactCloud mobilizuje zasoby produktowe, finansowe i pracownicze, aby pomóc organizacjom w reagowaniu na COVID-19.

Poniżej znajdziesz zestawienie aktualnych zasobów i wsparcia, szczegółowe informacje i aktualną listę można znaleźć  bezpośrednio na stronie koalicji:  impactcloud.org/covid19
ImpactCloud to koalicja 15 firm (w tym Google) wspierająca działania na rzecz wspólnego dobra za pomocą technologii, umiejętności i inwestycji. Firmy te, reagując na pandemię COVID-19, zgromadziły listę zasobów dla organizacji non-profit – od funduszy po narzędzia do współpracy.

Hasło koalicji #ImpactCloud to: "Dążymy do pozytywnego wpływu społecznego."


DAROWIZNY PRODUKTOWE

ASANA

Asana oferuje bezpłatne licencje kwalifikującym się organizacjom non-profit, których praca koncentruje się bezpośrednio na powstrzymaniu rozprzestrzeniania się COVID-19 lub udzielaniu pomocy.


BOX

Box oferuje bezpłatny Box Business Plus do końca roku dla organizacji non-profit pracujących nad ograniczeniem lub odpowiedzią na COVID-19. Dodatkowo, Box zapewni nieograniczone licencje dla obecnych klientów Box (ponad 5 000 $) do 10 kwietnia. A Box będzie nadal oferował dostęp do darowizn dla uprawnionych organizacji non-profit (10 miejsc, 100 GB). E-mail: rapid-response@box.com i odwiedź Box.org .


Comcast NBCUniversal

Comcast NBCUniversal oferuje 60 dni za darmo dla nowych klientów Internet Essentials i zwiększyło prędkość do 25/3 Mbps, otworzył dla wszystkich małych firm i publiczne hotspoty Xfinity WiFi dla wszystkich, ogłosił brak kar za opóźnienie w opłatach lub nieodpłatne rozłączenie przez 60 dni, zniósł plany transmisji danych 1 TB dla wszystkich przez 60 dni.


DocuSign

DocuSign oferuje 3 miesiące za darmo ze swojego e-podpisu, dostępnego do 30 kwietnia dla wszystkich nowych klientów na całym świecie. DocuSign oferuje również następujące produkty internetowe dla organizacji non-profit. Większe organizacje non-profit wykonujące prace związane z ulgą COVID-19 powinny skontaktować się z nonprofits@docusign.com w celu uzyskania aktualnych ofert.


Google

Funkcje Hangouts Meet Premium zostaną uruchomione we wszystkich wersjach G Suite, w tym G Suite dla organizacji non-profit, do 1 lipca. Dowiedz się więcej tutaj .


Medallia

Medallia oferuje Medallia Crowdicity za darmo przez 6 miesięcy dla organizacji non-profit 501c3 (lub odpowiednika międzynarodowego). Obejmuje to gotowe szablony, dzięki czemu organizacje non-profit mogą gromadzić praktyczne pomysły ze swojej społeczności na temat angażowania wolontariuszy, wirtualizacji pozyskiwania funduszy, wspierania nowej zdalnej siły roboczej i innych. Dowiedz się więcej i uzyskaj dostęp do Crowdicity.


New Relic

New Relic oferuje 90 dni bezpłatnego dostępu do New Relic One każdej nowej organizacji klienta - non-profit i nie tylko - zaangażowanej w pomoc COVID-19 z konkretną korzyścią publiczną, zgodnie z standardowymi warunkami świadczenia usług . Zarejestruj się tutaj .

Okta

Każda organizacja, która jest nowością w Okcie, może zacząć korzystać z uwierzytelniania jednokrotnego i wieloskładnikowego dla pięciu aplikacji za darmo przez sześć miesięcy. Zarejestruj się tutaj .

Oracle NetSuite

Oracle NetSuite oferuje darowiznę na oprogramowanie wszystkim uprawnionym organizacjom non-profit, aby lepiej wspierać ich w operacjach zaplecza.


PagerDuty

PagerDuty oferuje 20 bezpłatnych licencji dla PagerDuty Team dla nowych i obecnych klientów opieki zdrowotnej w celu obsługi odpowiedzi COVID-19 (okres 6 miesięcy) oraz 6 nowych licencji dla PagerDuty Starter dla każdego nowego klienta. Stanowią one dodatek do bieżącej wyceny wpływu (10 bezpłatnych licencji dla organizacji non-profit i przedsiębiorstw społecznych). Dowiedz się więcej tutaj .


RingCentral

Przekazywanie produktu dostawcom opieki zdrowotnej, nauczycielom i organizacjom non-profit w walce z COVID-19. Więcej informacji tutaj.


Salesforce.org

Za pośrednictwem Health Cloud Salesforce oferuje bezpłatny dostęp do wykwalifikowanych zespołów reagowania kryzysowego, centrów telefonicznych i zespołów zarządzania opieką dla systemów opieki zdrowotnej dotkniętych przez koronawirusa. Aby pomóc zespołom współpracować, gdy pracownicy są poza biurem, Quip Starter będzie dostępny bezpłatnie dla każdego klienta Salesforce lub organizacji non-profit do 30 września 2020 r.


Slack

Organizacje non-profit są uprawnione do otrzymania trzy miesiące standardowego planu Slacka lub planu Plus za swoje miejsce pracy bezpłatnie. Wyślij e-mail na adres covid@slack.com, aby złożyć podanie.


Trello

Atlassian zapewnia 12 miesięcy bezpłatnej subskrypcji Trello Business Class dla wszystkich nauczycieli (K-12 +).


Twilio.org

Twilio.org oferuje kredyt Twilio w wysokości 500 USD i obniżone ceny dla organizacji non-profit, przedsiębiorstw społecznych i grup pracujących nad bezpośrednią reakcją COVID-19. Zarejestruj się tutaj .ZASOBY DOTYCZĄCE PRODUKTU (NAJLEPSZE PRAKTYKI, JAK I SZKOLENIA)

Asana

Asana oferuje seminarium internetowe dotyczące pracy zdalnej, seminarium poświęcone godzinom pracy klienta i oferuje posty na blogu dotyczące pracy zdalnej ( 1 , 2 ).

BOX

Aby uzyskać wskazówki, najlepsze praktyki i wskazówki dotyczące przyspieszenia pracy zdalnej, Box założył stronę internetową , opublikował posty na blogu ( 1 , 2 ), wspólne bezpłatne szkolenia ( 1 użyj kodu promocyjnego AEFREE; 2 użyj kodu promocyjnego UEFREE; 3 ), oraz organizuje Box Virtual Summit 9 kwietnia.

Comcast NBCUniversal

Obecni klienci filmów Xfinity mają teraz dostęp do 2000 godzin programów edukacyjnych i tysięcy bezpłatnych tytułów, aby zapewnić dzieciom i rodzicom szybki i łatwy dostęp do treści edukacyjnych według poziomu klasy (K-12).

DocuSign

DocuSign eSignature 101 jest dostępny jako seminarium internetowe na żądanie .

Google

Google dla Organizacji Non-profit scentralizował listę najlepszych praktyk dla organizacji non-profit, które przestawiają się na świat „online”, w tym pracę z poradami i sugestiami dotyczącymi zwiększania świadomości i prowadzenia wydarzeń online dla pracowników, wolontariuszy i darczyńców.

Medallia

Medallia Crowdicity pomaga organizacjom non-profit gromadzić pomysły od społeczności na temat pokonywania przeszkód, tworzenia zintegrowanej i dostępnej społeczności cyfrowej do współpracy oraz zapewnienia, że ​​ludzie poczują się słyszani i wspierani. Oto przykłady od naszych klientów non-profit.

PagerDuty

Narzędzia, wsparcie i zasoby dla COVID-19, aby utrzymać Twoją działalność zawsze, aktywować komunikację kryzysową, skalować reagowanie na incydenty i przejść do pracy zdalnej.

Salesforce.org

Salesforce.org stworzył publicznie dostępny Trailmix na Trailhead ze wskazówkami, jak pracować z domu i dbać o dobre samopoczucie. Tableau opracowało bezpłatne centrum zasobów danych, które pomaga organizacjom zobaczyć i zrozumieć dane koronawirusa w czasie zbliżonym do rzeczywistego, wykorzystując dane przypadków opracowane przez Johns Hopkins University, a także dane ze Światowej Organizacji Zdrowia oraz Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Slack
Wpis na blogu, w którym podkreślono, w jaki sposób organizacje non-profit koordynują działania w zakresie ulgi w systemie COVID-19 przy użyciu Slacka.

Splunk

Splunk opracował interaktywny pulpit nawigacyjny, aby lepiej zrozumieć dane stojące za pandemią, Splunk for Good udostępnił go publicznie, aby każdy mógł współpracować z własnymi danymi i wizualizacjami.

Twilio.org

Najlepsze praktyki i samouczki dotyczące wdrażania komunikacji wokół COVID-19, w tym infolinii alarmowych, automatycznych IVR i chatbotów, alertów i powiadomień oraz komunikacji do pracy zdalnej. Dowiedz się więcej tutaj .


UDZIELANIE DOTACJI

Box

Box przekazuje 350 000 $ na SVCF COVID-19 Response Funds, GIVE2SF Fund, International Rescue Committee i PATH. Dodatkowo Box będzie przekazywał darowizny dla pracowników (do 25 000 $) lokalnym organizacjom, w których mamy biura, a także globalnej kampanii dla NetHope.

Comcast NBCUniversal

Comcast NBCUniversal oferuje wsparcie w formie dotacji oraz wsparcie rzeczowe dla organizacji i partnerów w całym kraju. Więcej informacji już wkrótce.

DocuSign

DocuSign przekazuje 50 000 $ na fundusz odpowiedzi SVCF COVID-19 i będzie podwójnie dopasowywać darowizny dla pracowników do lokalnych organizacji, w których mamy biura, oraz do kilku organizacji działających na całym świecie w celu rozwiązania kryzysu.

New Relic

Finansowanie COVID-19 z New Relic jest przekazywane przez program dopasowywania pracowników o wartości 100 000 USD - w którym pracownicy są w stanie zapewnić dopasowane darowizny na rzecz każdej uprawnionej organizacji non-profit w swojej społeczności, na którą wpływ miał COVID-19.

Okta

Firma Okta for Good przeznaczyła 500 000 USD na dotacje i fundusze dopasowane do działań szybkiego reagowania COVID-19.

PagerDuty

PagerDuty przyznał dotacje na szybką reakcję, przeznaczając 200 000 USD na nieograniczone fundusze na wsparcie lokalnych, krajowych i globalnych organizacji na czele reakcji COVID-19. Opierają się one na naszych głównych inwestycjach w krytyczne pod względem czasu globalne zdrowie oraz sprawiedliwe i zdrowe społeczności lokalne.

Salesforce.org

Salesforce ogłosił darowiznę w wysokości 1 miliona USD na UCSF, 500 000 USD na CDC Emergency Response Fund. Przekazujemy także 5 milionów masek i innych środków ochrony indywidualnej dla szpitali.

Slack

Slack przekazuje 1 milion USD organizacjom reagującym na kryzys COVID-19, w tym 400 000 USD na rzecz Fundacji Społeczności Doliny Krzemowej, 100 000 USD na linię kryzysową oraz 500 000 USD w postaci darowizn dla pracowników na rzecz wybranych organizacji działających na rzecz COVID-19 ulga.

Twilio.org

Twilio przyznał 1,5 mln USD na wysiłki w odpowiedzi w marcu i ogłosi drugą rundę otwartego zaproszenia do składania wniosków na odpowiedź COVID-19 i odzyskanie tej wiosny. Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia tutaj .


WOLONTARIAT PRACOWNICZY I WSPARCIE PRO BONO

Asana
Asana otwiera Asana Advisors (pro-bono wolontariat pracowniczy) dla wszystkich organizacji non-profit zatwierdzonych przez naszą ofertę COVID-19.

Pudełko
Organizacje non-profit mogą zapisać się na wirtualny wolontariat bezpośrednio z pracownikami Box w zakresie różnych obszarów umiejętności. Dowiedz się więcej tutaj .

Medallia

Dzięki naszemu wolontariatowi, Medallia będzie oferować wirtualny wolontariat pro bono, aby wesprzeć organizacje non-profit, gdy przestawią swoje praktyki HR, marketingu i IT w celu przezwyciężenia COVID-19. Więcej informacji już wkrótce.

New Relic

New Relic oferuje naszym pracownikom możliwość wirtualnego wolontariatu w celu wspierania ich społeczności. Ponadto pracownicy New Relic będą (pro bono) oferować swoje umiejętności i czas nowym klientom w naszym programie pomocy COVID-19 za pośrednictwem New Relic Explorers Hub.

Sluck 

Slack oferuje konsultacje 1-1, aby podzielić się najlepszymi praktykami w zakresie pracy zdalnej i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące Slacka.

Oracle NetSuite

Rozszerzamy ofertę pro bono, czyniąc ją otwartą rejestracją, aby lepiej służyć organizacjom non-profit na czele wirusa i będzie organizować cotygodniowe godziny pracy pro bono. Dowiedz się więcej tutaj .

PagerDuty

Wirtualny wolontariat pracowniczy zapewnia wsparcie partnerom PagerDuty.org CareerVillage, Upwardly Global, Tarjimly i Missing Maps.

Salesforce.org
Wsparcie pro-bono Salesforce.org jest dostępne dla potrzeb opartych na COVID19. Dowiedz się więcej tutaj .

Twilio.org

Poprzez zaangażowanie pracowników i program wolontariatu Twilio, WePledge, aktywują pracowników w ramach zdalnego wolontariatu. Udostępnij swoje możliwości zdalnego wolontariatu, wysyłając wiadomość e-mail na adres wepledge@twilio.com. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących korzystania z Twilio do odpowiedzi na COVID-19, prosimy o kontakt tutaj .0

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART