Bezpłatne kursy języka angielskiego i nie tylko


Mówi w nim lepiej lub słabiej prawie każdy - angielski jest międzynarodowym językiem biznesu. Właściwe zrozumienie gramatyki angielskiej i niuansów języka angielskiego jest niezbędna do sukcesu w niemal każdej dziedzinie.

Korzystając z bezpłatnych, internetowych kursów języka angielskiego na stronie Alison można uczyć się angielskiego przez Internet w zaciszu domu, w środowisku online. Od konwersacji po słownictwo, gramatykę i wymowę, to wszystko oferują kursy języka angielskiego, są one doskonale dla osób chcących wyostrzyć swoje umiejętności języka angielskiego.

Dodatkowo samo otrzymanie dyplomu np. z Basic English Grammar daje motywację do wyrabiania kolejnych coraz większych umiejętności językowych.

www.alison.com


Na platformie znajduje się również wiele ciekawych kursów on-line z innych dziedzin nauki, jak:
IT, Marketing, Zdrowie, Finanse, Matematyka, Nauka, Biznes, itp.

Alison ma ponad 1000 wysokiej jakości kursów, z których wszystkie są całkowicie bezpłatne. Wszystkie nasze certyfikowane kursy są prowadzone we własnym tempie i zostały zaprojektowane przez ekspertów merytorycznych w celu zapewnienia interaktywnej i przyjemnej nauki. Aby rozpocząć, wystarczy wybrać obszar tematyczny i znaleźć kurs idealny do swoich potrzeb. 

Brak komentarzy:

Laika. Obsługiwane przez usługę Blogger.