Slider

Bezpłatne kursy języka angielskiego i nie tylko


Mówi w nim lepiej lub słabiej prawie każdy - angielski jest międzynarodowym językiem biznesu. Właściwe zrozumienie gramatyki angielskiej i niuansów języka angielskiego jest niezbędna do sukcesu w niemal każdej dziedzinie.

Korzystając z bezpłatnych, internetowych kursów języka angielskiego na stronie Alison można uczyć się angielskiego przez Internet w zaciszu domu, w środowisku online. Od konwersacji po słownictwo, gramatykę i wymowę, to wszystko oferują kursy języka angielskiego, są one doskonale dla osób chcących wyostrzyć swoje umiejętności języka angielskiego.

Dodatkowo samo otrzymanie dyplomu np. z Basic English Grammar daje motywację do wyrabiania kolejnych coraz większych umiejętności językowych.

www.alison.com


Na platformie znajduje się również wiele ciekawych kursów on-line z innych dziedzin nauki, jak:
IT, Marketing, Zdrowie, Finanse, Matematyka, Nauka, Biznes, itp.

Alison ma ponad 1000 wysokiej jakości kursów, z których wszystkie są całkowicie bezpłatne. Wszystkie nasze certyfikowane kursy są prowadzone we własnym tempie i zostały zaprojektowane przez ekspertów merytorycznych w celu zapewnienia interaktywnej i przyjemnej nauki. Aby rozpocząć, wystarczy wybrać obszar tematyczny i znaleźć kurs idealny do swoich potrzeb. 

2
( Hide )
  1. Bardzo ciekawy wpis! Niestety nie znam angielskiego, dlatego musiałabym się wziąć za jego naukę. Póki jednak nie opanuję go na poziomie przynajmniej średnio-zaawansowanym to jestem zmuszona korzystać z usług biura tłumaczeń z Poznania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niedawno dowiedziałam się, że moja uczelnia oferuje wymiany studenckie za granicę! Bardzo chciałabym w przyszłości wziąć w takiej wymianie udział, ale zanim się na nią zdecyduje, to muszę znacząco podszlifować swój język angielski. Przez to ostro biorę się za jego naukę. Już nawet zapisałam się na dodatkowe zajęcia do szkoły językowej. Dzięki za polecenie tych kursów - zainteresuje się wzięciem udziału w nich!

    OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART