Kursy Wideo i Szkolenia Online - Rozwiń swoje kompetencje

Kursy Wideo i Szkolenia Online - najlepsze na jakie do tej pory natknęłam się w sieci :)Na tej platformie można nauczyć się programowania, grafiki, marketingu online z ponad 1000 godzin kursów wideo. To Kursy oprogramowania Adobe, projektowania stron WWW, grafiki 3D, promocji i wiele, fotografii i wiele wiele więcej!

www.eduweb.pl

Platforma ma fajny również system poleceń, tak więc osoby które skorzystają z mojego linku otrzymają rabat 20% na pierwszy okres abonamentowy na eduweb.pl, a polecając dalej otrzymają zniżkę dla siebie :)

Ja już uczę się z nimi nowych technologii. 

Zniżkę odbierzesz pod tym linkiem

2 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie - miło, że dzielisz się swoimi odkryciami!

    OdpowiedzUsuń
  2. No ja prowadzę własną firmę i nie mogę powiedzieć, że lubię szkolenia, bo przez nie często moja firma jest sparaliżowana, ale efekt po szkoleniach zadowala mnie w 100% . Z doświadczenia wiem, że nie łatwo jest znaleźć konkretne szkolenia, które zapewnią moim pracownikom dopływ rzetelnej i szerokiej wiedzy, a tylko taka przynosi dobre rezultaty. Ostatnio kilka razy trafiłem na niekompetentne firmy, dlatego tym razem przyłożyłem się do poszukiwań i w taki sposób znalazłem ofertę dostępną na stronie https://pracownia-test.pl/ . Trzeba korzystać!

    OdpowiedzUsuń

Laika. Obsługiwane przez usługę Blogger.