Slider

Najlepsze wizualne edytory stron WWW

Najlepsze wizualne, a zarazem darmowe edytory stron WWW to od pewnego czasu prawdziwa rewolucja jeśli chodzi o projektowanie i wdrażanie zarówno statycznych, prostych stron, jak i witryn zawierających dynamiczne treści, a nawet gotowe systemy e-commerce. 
Z wykorzystaniem technologii no-code publikacja stron jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek. Z pomocą tych narzędzi można przygotować działającą statyczną jak i dynamiczną witrynę.

To świetne narzędzia dla osób które nie znają jeszcze dobrze technologii web i chcą tworzyć swoje strony, lub oferować je klientom!

Zapraszam do współpracy - tworzymy strony internetowe  STUDIO Z1LAIKA szyte na miarę !


MÓJ RANKING:


1. Nicepage

2. Mobirise3. Webflow


4. Site123


4. Squarespace (brak opcji bezpłatnej) 
Typowe funkcje Kreatora witryn internetowych
Szablony
Większość twórców stron internetowych oferuje setki unikalnych, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, podzielonych na kategorie według typu firmy. Po wybraniu szablon stanowi podstawę projektu witryny internetowej, ale można go dostosować do własnych potrzeb. Niektórzy twórcy witryn oferują również puste szablony płótna.
Dostosowywanie
Najlepsi kreatorzy witryn umożliwiają dostosowywanie szablonu, dodawanie lub usuwanie elementów, zmianę kolorów i czcionek, dodawanie stron, integrację aplikacji i widżetów i nie tylko. Jeśli masz wiedzę na temat tworzenia stron internetowych, niektórzy twórcy witryn umożliwiają również edycję kodu witryny.
Edytor przeciągnij i upuść
Edytor przeciągnij i upuść sprawia, że ​​kreatory witryn są tak przyjazne dla użytkownika, ponieważ umożliwia przeciąganie elementów z „biblioteki elementów” (zwykle paska bocznego) i upuszczanie ich dokładnie tam, gdzie chcesz je umieścić na stronie.
Narzędzia SEO
Większość twórców stron internetowych dba o podstawowe ustawienia SEO, takie jak tagi tytułowe i opisy meta, w oparciu o podstawowe dane od Ciebie. Bardziej zaawansowane platformy będą oferować dodatkowe możliwości SEO, takie jak zarządzanie przekierowaniami, generowanie mapy witryny i ustawienia indeksowania.
Mobilna responsywność
W większości przypadków okaże się, że dostępne szablony są responsywne i dlatego dostosowują wyświetlacz do różnych rozmiarów ekranu i urządzeń. Najlepsze kreatory witryn umożliwiają także edycję mobilnego wyświetlania witryny niezależnie od wersji komputerowej.
Obsługa klienta
Większość twórców witryn oferuje dogłębną bazę wiedzy, samouczki wideo i przewodniki, aby pomóc użytkownikom. Po otwarciu konta możesz zwykle skontaktować się z centrum obsługi klienta platformy za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu i / lub telefonu.
2
( Hide )
  1. Media społecznościowe są genialnym miejscem do działań marketingowych, dlatego coraz więcej firm korzysta z takiej formy reklamy. Osobiście moge Wam polecić porady ze strony http://www.wlasnybiznes.eu/wspolpraca-z-influencerami-jak-ja-zaplanowac .

    OdpowiedzUsuń
  2. W niedalekiej przyszłości mam zamiar otworzyć własną działalność. Przez to interesuje się wszelkimi rodzajami działań marketingowych, jakie mogłabym podjąć, aby moja firma stała się bardziej rozpoznawalna. Znajomy podpowiedział mi, że podstawą jest posiadanie własnej strony www i profili w social mediach. Nie znam się na programowaniu, a takie wizualne edytory według mnie to super rozwiązanie!

    OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART