Slider

Wycisz hałas w tle podczas spotkania online


Szukając sposobu na wyciszenie hałasów w tle podczas spotkań online trafiłam na rewelacyjne narzędzie  - KRISP - jest to najlepsza na świecie technologia redukcji szumów oparta na sztucznej inteligencji.

Praca z domu? 
Wycisz hałas w tle w dowolnej aplikacji komunikacyjnej i pracuj spokojnie.

Krisp znalazł się na liście 100 najlepszych wynalazków 2020 roku TIME.

„Gdy miliony przyzwyczajają się do pracy zdalnej, niepożądane odgłosy w tle - krzyki dzieci, ryczące kosiarki, szczekanie psów - stały się plagą spotkań online. Pomyśl o Krisp jako o przycisku wyciszania do tego wszystkiego. Aplikacja redukująca hałas, która kosztuje 5 USD miesięcznie, jeśli płacisz rocznie i jest kompatybilna z dowolnym oprogramowaniem do wideokonferencji, wykorzystuje uczenie maszynowe do rozróżniania Twojego głosu od dźwięków tła, filtrując niepożądane dźwięki, aby Twoi koledzy tylko Cię słyszeli ”.

5
( Hide )
 1. Żona w trakcie otwierania sklepu z odzieżą damską i długo zastanawiała się, skąd brać ciuchy. Przejrzała wiele różnych ofert hurtowni internetowych, aż w końcu znalazła tą https://wolka-hurt.com/ . Tutaj jest ogromny wybór ciuchów dla wszystkich, a ich ceny są zdumiewająco niskie. Hurtownia gwarantuje szybką i bezpieczną dostawę i stałe poszerzanie swojego asortymentu. Żonie w pełni to odpowiada i jestem pewien, że jej klienci będą zachwyceni takimi produktami. Polecam Ci przejrzeć tą ofertę. Może Wam coś wpadnie w oko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podczas spotkania online ważnym jest, aby połączyć się w cichym i spokojnym miejscu. Raz miałam taką sytuację, że ciągle wydzwaniały do mnie jakieś nieznane numery, co bardzo mnie rozpraszało. Po wszystkim sprawdziłam je na specjalnej stronie, dzięki czemu dowiedziałam się, że nie warto na nie oddzwaniać.

  OdpowiedzUsuń
 3. W mojej firmie również regularnie mamy spotkania z resztą zespołu i moim zdaniem to bardzo ważny element. Oprócz tego uważam, że dobrze wiedzieć jak zadbać o relacje w pracy, ponieważ dzięki temu współpraca jest łatwiejsza i przyjemniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że to jest słuszny kierunek - https://www.tarbonus.pl/produkt/szkolenie-okresowe-bhp-pracodawcow-i-innych-osob-kierujacych-pracownikami/ Jak widzicie kursy i szkolenia z zakresu BHP w Warszawie tego typu? To nie jest tylko papierek, co nie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa opcja, którą na pewno użyję podczas spotkania online. Niestety niedawno zepsuł mi się komputer przez co nie mogę wykonywać pracy zdalnej. Z tego powodu muszę jak najszybciej kupić jakiegoś taniego laptopa.

  OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART