Wycisz hałas w tle podczas spotkania online


Szukając sposobu na wyciszenie hałasów w tle podczas spotkań online trafiłam na rewelacyjne narzędzie  - KRISP - jest to najlepsza na świecie technologia redukcji szumów oparta na sztucznej inteligencji.

Praca z domu? 
Wycisz hałas w tle w dowolnej aplikacji komunikacyjnej i pracuj spokojnie.

Krisp znalazł się na liście 100 najlepszych wynalazków 2020 roku TIME.

„Gdy miliony przyzwyczajają się do pracy zdalnej, niepożądane odgłosy w tle - krzyki dzieci, ryczące kosiarki, szczekanie psów - stały się plagą spotkań online. Pomyśl o Krisp jako o przycisku wyciszania do tego wszystkiego. Aplikacja redukująca hałas, która kosztuje 5 USD miesięcznie, jeśli płacisz rocznie i jest kompatybilna z dowolnym oprogramowaniem do wideokonferencji, wykorzystuje uczenie maszynowe do rozróżniania Twojego głosu od dźwięków tła, filtrując niepożądane dźwięki, aby Twoi koledzy tylko Cię słyszeli ”.

1 komentarz:

  1. Żona w trakcie otwierania sklepu z odzieżą damską i długo zastanawiała się, skąd brać ciuchy. Przejrzała wiele różnych ofert hurtowni internetowych, aż w końcu znalazła tą https://wolka-hurt.com/ . Tutaj jest ogromny wybór ciuchów dla wszystkich, a ich ceny są zdumiewająco niskie. Hurtownia gwarantuje szybką i bezpieczną dostawę i stałe poszerzanie swojego asortymentu. Żonie w pełni to odpowiada i jestem pewien, że jej klienci będą zachwyceni takimi produktami. Polecam Ci przejrzeć tą ofertę. Może Wam coś wpadnie w oko.

    OdpowiedzUsuń

Laika. Obsługiwane przez usługę Blogger.