Slider

Weavesilk--Generative Art relaksująca gra online

 


Weavesilk--Generative Art to gra online z kategorii "zabawa", w którą można grać za darmo w nowoczesnych przeglądarkach. Ta gra otrzymała 30259 odtworzeń, a 69% graczy zagłosowało na tę grę. Weavesilk-Generative Art jest wykonany w technologii html5 i jest dostępny na PC i w Internecie mobilnym. Można grać w tę grę online za darmo na komputerze, urządzeniach z Androidem, a także na iPhonie i iPadzie.


Weavesilk--Generative Art, znany również jako Silk, to niesamowite darmowe narzędzie do grafiki online, które pozwala tworzyć kolorowe rysunki cyfrowe. Silk został stworzony przez Yuri Vishnevsky'ego, a muzykę i dźwięk stworzył Mat Jarvis. Każdy może zostać artystą  i stworzyć magiczne mandale. Za jednym ruchem włókna mieszają się i łączą, tworząc wspaniałe dzieła sztuki. 


Jak używać Weavesilk:

Odwiedź oficjalną stronę internetową http://weavesilk.com/. Korzystanie z wersji online jest bezpłatne. Weavesilk działa dobrze w przeglądarkach komputerowych. Witrynę można odwiedzać w przeglądarkach mobilnych, ale z mniejszą liczbą opcji sterowania i przycisków menu.


*Niebieskie kropki* = Dostępnych jest siedem kolorów (czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy i jasnoszary). Można zmieniać kolory lub przeciągać myszą, aby połączyć ze sobą dwa kolory. Można też kontrolować symetrię swojego projektu - aplikacja oferuje kilka opcji (bez symetrii obrotowej, 2-krotna, 3-krotna, 4-krotna, 5-krotna, 6-krotna symetria obrotowa). 


W grę można grać online za darmo w przeglądarkach, bez konieczności pobierania! 

http://weavesilk.com

2
( Hide )
  1. Bardzo ciekawa gra! Uwielbiam spędzać czas na testowaniu aplikacji tego typu. Niestety ostatnio przeszkadzają mi w tym ciągłe telefony od nieznanych numerów. Z tego powodu od niedawna zawsze jak ktoś do mnie dzwoni to sprawdzam numer w ogólnopolskiej bazie numerów telefonów komórkowych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z ciekawostek, to polecam jeszcze zerknąć tutaj - http://bajkowa-chata.pl/
    Sporo sensownych artów do poczytania, można wyciągnąć pewne wnioski.

    OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART