Slider

6 sposobów, aby psychicznie przygotować się na nadchodzący tydzień

 


Ważne by odpowiednio przygotować się na nadchodzący tydzień, to nie tylko wpływa to na Twoje zdrowie fizyczne, ale może sprawić, że będziesz bardziej sprawniej wykonywać swoje zadania.


 • Przygotuj posiłki z wyprzedzeniem, aby nie musieć myśleć o nich w poniedziałek lub rano.
 • Jeśli czujesz, że Twój kalendarz jest zbyt ściśnięty, poproś o zmianę terminu niektórych spotkań.
 • Zaplanuj wieczór randkowy lub coś przyjemnego, co możesz zrobić jednego wieczoru w tygodniu, aby się zrelaksować. Może obejrzyj film, który próbujesz zobaczyć od trzech miesięcy.
 • Daj sobie czas przerwy, blokując czas na kalendarzu, aby nikt nie mógł się z Tobą kontaktować, daj czas tylko sobie i wykorzystaj te przerwy idąc na spacer.
 • Jeśli przez weekend notowałeś na papierze lub w telefonie, wykorzystaj początek tygodnia jako dobry czas na uporządkowanie tych myśli.
 • Jeśli twój tydzień zaczyna się w poniedziałek, zrób wszystko, aby dobrze się wyspać w niedzielę.

A ty jak zaczynasz swój dzień lub tydzień, aby przygotować swój umysł do tego, co masz zaplanowane?

2
( Hide )
 1. Niestety ostatnio mam bardzo dużo na głowie, ponieważ moja praca jest dosyć stresująca. Z tego powodu coraz częściej zastanawiam się nad urlopem. Ostatnio widziałam ciekawy wpis, który poruszał kwestię kiedy jechać do Egiptu. Okazało się, że zima to dobry moment, dlatego chyba zarezerwuję wyjazd tego typu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy post, dzięki któremu można poznać wiele przydatnych wskazówek, aby zadbać o nasze zdrowie psychiczne. Moim zdaniem, kiedy doświadczamy takich trudności warto zgłosić się do specjalisty, który nam pomoże. Za niedługo mnie też czeka taka wizyta.

  OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART