Slider

Uratuj pyszne jedzenie - nie marnuj żywności

Tyle mówi się o nie marnowaniu żywności, a w jaki sposób my możemy pomóc? 


PONAD 1/3 CAŁEJ ŻYWNOŚCI JEST MARNOWANA!


Praca nad tym każdego dnia to spełnienie marzeń. 

Ostatnio dołączyłam za przykładem koleżanki do społeczności użytkowników aplikacji - TOO GOOD TO GO - aplikacji, która w najskuteczniejszy sposób, pomaga nam od razu pracować nad tym marzeniem - wystarczy pobrać aplikację, zalogować się i zacząć zapisywać pyszne produkty, które Twój lokalny przedsiębiorca zostawił na koniec dnia. 

Zawsze można znaleźć niespodziankę w niskiej cenie i od razu robisz coś dobrego dla planety. Jedynie co musisz jeszcze zrobić to samemu ją odebrać, ale to już sama przyjemność :)Jak uratować pyszne jedzenie! Aby rozpocząć, po prostu otwórz aplikację i uratuj swój pierwszy posiłek. Zacznij dzisiaj, ja już zaczęłam!

2
( Hide )
  1. Zdecydowanie się z Tobą zgadzam - nie należy marnować jedzenia. Zamiast wyrzucać resztki potraw, których nie zjedliśmy to warto je zamrozić na potem. Niedawno kupiłam nową lodówkę side by side dzięki czemu mogę dłużej przechowywać żywność.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny sposób na ratowanie żywności! Też bardzo nie lubię wyrzucać jedzenia, dlatego postanowiłam kupić mini chłodziarkę, dzięki której pożywienie dłużej zachowa swoją świeżość. Moim zdaniem to bardzo ważna kwestia.

    OdpowiedzUsuń

Flickr Imags

blogger
© ZNOTATNIKA.PL all rights reserved
implementation with by FirmART